"> Yana Kayar Kapı Motoru | Stor Yapı | Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri
TurkishEnglishArabish
Yana Kayar Kapı Motoru
Ürün Kodu: Yana Kayar Kapı Motoru

DEIMOS BT A
Ağırlığı 600 Kg’a kadar olan yana kayar kapılar için operatörler yelpazesi. 16 m/dk’ya kadar maksimum kanat hızı. Konutlar için.

DEIMOS AC A
Yana kayar konut kapısı operatörleri ürün gamı. Elektromekanik limit anahtarı ve 230V besleme.

DEIMOS
Kurulumları olağanüstü basit ve yürürlükteki Avrupa standartlarına tam uygunluk sayesinde kullanımları kesinlikle güvenli mesken tipi operatörler yelpazesi. 24V veya 230V motorlar ve elektromekanik veya endüktif limit siviçleri ile tedarik edilebilirler.

ARES BT A
Ağırlığı 1500 Kg.’a kadar yoğun kullanımlı yana kayar kapılar için 24V operatörler ürün aralığı, azami kanat hızı 12m/dak.

ICARO
Sürgülü bahçe kapıları için yoğun kullanıma yönelik, olağanüstü dayanıklı ve yüksek performanslı 230V operatörler. Bu operatörleri yürürlükteki Avrupa standartlarına tamamen uygun kılan özel bir tork kontrol sistemi sayesinde kumanda santrali mutlak güvenlik kontrolü sağlar.

SP3500
Büyük boyutlara ve yüksek ağırlığa sahip bahçe kapıları için özel olarak tasarlanmış, üç fazlı 400V ile beslenen güçlü ve dayanıklı operatörler. Ağır tahrik motoru yapısı, çinkolu ve cilalı çelikten yapılma karter, tümleşik kumanda santrali bunları güvenilirlik ve gücün şart olduğu tüm sanayi durumları için ideal çözüm kılmaktadır.

Kaynak : www.bft-automation.com

Genital Siğil ilacı ExWarts