"> Kurumsal | Stor Yapı | Alüminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri
TurkishEnglishArabish
Kurumsal

Stor Yapı Sistemleri 2005 yılında Nazmi Aksoy tarafından Aydın’da kurulmuştur. Bölgesinde üretime otomatik kapı, kepenk ve panjur sistemleriyle başlamıştır. Kurmuş olduğu rollform makine parkuru ile kepenk lamellerini kendi formunda ve tasarımında çekmeye başlamış, sessiz çalışan kepenk sistemleriyle kaliteyi daha da arttırmıştır. Kaliteli ürünü müşterilerine daha uygun bir fiyat ile sunmak için Elektro statik toz boya tesisi kurma kararı almış ve 2006 senesinde elektro statik toz boya tesisini kurmuştur. Kurulan tesis ile alüminyum, otomatik kapı, otomatik kepenk, otomatik panjur, otomatik garaj kapısı, fotoselli kapı ürünlerini istenilen ral renklerinde elektrostatik boyama yöntemiyle müşterilerine eşsiz renk çeşitliliği sunmuştur.

AX Stor Yapı Sistemleri yenilenen dünyadaki enerjiyi koruması, kabuk değiştiren inşaatların uzun ömürlü olması, konforlu bir yaşam sürdürebilmesi ve rahat uygulanabilir olması avantajlarının bilincinde hareket ederek alüminyum doğrama ve cephe sistemleri sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Alüminyum doğrama ve cephe sistemleri için CNC makine parkurunu kurarak sektörde hatasız ve kaliteli ürün üretimine başlamıştır.

ASTİS Sanayi bölgesinde 3000m2 kapalı alanda devam eden üretimini, inşaatı süren ASTİM Organize Sanayi bölgesindeki 7000m2 lik alana taşıyarak yurtiçi ve yurtdışı ürün teminlerini arttırmak için çalışmalarına hız vermiştir.

Genital Siğil ilacı ExWarts